Większość moich warsztatów online jest dostępna w wersji dla firm. Możesz pobrać i przesłać współpracownikom oferty poszczególnych warsztatów w PDF, a kiedy wybierzesz te najlepsze dla swojej firmy, koniecznie napisz na adres pomoc@positivelife.pl. Im więcej licencji zamówisz dla swoich pracowników, tym większego rabatu możesz oczekiwać 🙂

A może chcesz zorganizować warsztaty stacjonarne? Instytut Psychoimmunologii, którego jestem dyrektorem i założycielem, dysponuje szerokim wachlarzem propozycji. Koniecznie zajrzyj tutaj i zapoznaj się z nimi, a z prośbą o szczegółową ofertę napisz na adres: katarzyna.adamska@ipsi.pl lub zadzwoń pod numer 667 664 637.

Na czas kwarantanny Instytut Psychoimmunologii IPSI przygotował specjalną ofertę webinariów dla managerów i pracowników firm, które w mniejszym lub większym stopniu dotknął wprowadzony w Polsce stan epidemii. Spotkania obejmują następujące obszary: „Jak radzić sobie z lękiem i niepokojem, budować odporność psychofizyczną i utrzymywać wysoki poziom energii”, „Kadra zarządzająca firmą w obliczu sytuacji kryzysowej”, „Kierowanie i praca z zespołem w sytuacji pandemii – praca zdalna i home office”, „Praca w organizacji i współpraca z zespołem w sytuacji pandemii – praca zdalna i w trybie home office”. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj. W sprawie webinariów pisz na adres: katarzyna.adamska@ipsi.pl lub zadzwoń pod numer 667 664 637.