Dobra miłość

Eichelberger Wojciech , Jastrun Tomasz

Wydawnictwo Zwierciadło

Jak przejawiać miłość wobec dziecka, by wyszła mu na dobre? Karać czy nagradzać? Ufać czy kontrolować? Negocjować czy pouczać? Od odpowiedzi na te pytania zależy całe jego późniejsze życie, niestety zbyt wielu kochających rodziców wciąż nieświadomie krzywdzi swoje dzieci.

Często w dobrej wierze powielamy złe i metody wychowawcze lub błędy popełniane w naszych domach rodzinnych, ten łańcuszek nieszczęść i rozczarowań ciągnie się czasem przez pokolenia, Można go jednak przerwać, mamy nadzieję, że ta książka pomoże tym wszystkim, którzy chcą zrozumieć swoje dzieci i poprawić relacje w rodzinie. Bo odpowiedź na pytanie, co robić, by nasze dzieci miały udane życie, jest też receptą na to, co robić, by wokół nas było więcej zadowolonych z życia rodziców.

Książka napisana w formie dialogu. Rodzicom pomaga zrozumieć dziecko. Próbuje odpowiedzieć na pytania, np. karać czy nagradzać ? Kochać czy wymagać ? Ufać czy kontrolować?
Napisana prostym językiem. Książka którą można przeczytać od deski do deski, ale wiem z doświadczenia, że wraca się do niej kiedy dziecko dorasta i zaczynają się problemy z nastolatkiem.

Oprawa: twarda, 285 str.
Wymiary: 145 x 210 mm

Inne Książki