Każdy uczestnik cyklu warsztatów WATAHA posiada jedyny w swoim rodzaju zestaw atrybutów, których potrzebuje on sam, jego otoczenie, społeczność, wszechświat. HABITAT idzie dalej, jest kontynuacją WATAHY.

Celem programu HABITAT jest ugruntowanie i rozwijanie umiejętności, cech, potencjału powstającego w czasie uczestnictwa w warsztatach WATAHA. Przygotowuje uczestników do głębokiej i wnikliwej obserwacji rzeczywistości oraz do tworzenia holistycznych rozwiązań pozostających w harmonii z ich własnymi potrzebami, z potrzebami osób, którym chcą przewodzić, które chcą uczyć lub którym chcą pomagać.

HABITAT to unikalny proces rozwojowy – dopasowany do potencjału, potrzeb, aspiracji oraz możliwości wilczych absolwentów i absolwentek WATAHY. Wykracza poza kompetencje znane i nazwane – wkracza w obszary, w których dzięki treningowi intuicji, odporności i pozaintelektualnego wglądu uczestnicy spotykają swego wewnętrznego nauczyciela, a tym samym docierają do samych źródeł swojej kreatywności. Wyposażeni w pogłębioną samoświadomość, intuicję, empatię oraz w zaufanie do swoich możliwości, absolwenci HABITATU będą dobrze przygotowani na trudy i niespodzianki pracy z ludźmi i życia – i zdolni utrzymać kontrolę nad sytuacją w momentach bardzo wymagających, gdy tradycyjne, stereotypowe metody i scenariusze zawodzą.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY: https://wolfzen.pl/habitat/


Sprawdź też:

WATAHA – warsztaty dla prawdziwych wilczyc

WATAHA – wilcza wyprawa dla mężczyzn