jesli wysoko mierzysz, mindfulness jest dla Ciebie
Promocja

Im szybciej pędzisz, im wyżej mierzysz

Im szybciej pędzisz, im wyżej mierzysz i im więcej spraw masz do załatwienia, tym bardziej potrzebujesz się zatrzymać. To konieczne, by nie stracić z oczu najistotniejszych celów oraz by zwiększyć Twoją efektywność.

Twój czas jest zbyt cenny, by tracić go na rzeczy pilne zapominając o ważnych.
Twój umysł jest zbyt cenny, by zaśmiecał go gąszcz lęków i niezidentyfikowanych pragnień.
Twoje relacje z ludźmi są zbyt cenne, by traktować je powierzchownie.

Byś tutaj - Wojciech Eichelberger

Mindfulness to świadome i celowe kierowanie pełnej uwagi na to, czego doświadczamy tu i teraz. To całkowite wyciszenie emocji i myśli, uważna koncentracja na danej sytuacji, problemie do rozwiązania i relacjach międzyludzkich.

Możesz się tego nauczyć. Jeśli jeszcze nie znasz moich warsztatów Strefa Mindfulness, wejdź koniecznie! Jeżeli zdecydujesz się do 28 października, w prezencie otrzymasz moją książkę “Być tutaj”, ze specjalnie dla Ciebie napisaną dedykacją 

Co to za książka?

Kilka lat temu napisałem, że można w niej znaleźć odpowiedź na swoje najważniejsze pytania, bo ważne pytania wszyscy mamy takie same. Czyż tak jak inni nie marzysz prawie od zawsze, jawnie lub skrycie, by w końcu rozgościć się wygodnie, bez lęku w swoim życiu – o tym by być tutaj, w pełni?

Mindfulness doskonale Ci w tym pomoże. A ja (jeśli zechcesz skorzystać z warsztatów) z radością napiszę dla Ciebie dedykację, by choć w niewielkim stopniu wesprzeć Cię na drodze do pełniejszego, uważniejszego życia. Strefa Mindfulness