książki są cenne
Promocja

Książka to więcej niż prezent.

Zdążyłem się już przekonać,  że czytacie. Nie tylko artykuły w sieci czy notki na blogu, ale że dostrzegacie wartość książek. Tych wydrukowanych, które można wziąć do ręki, powąchać, przełożyć ulubioną zakładką. Książek, które miło wypełniają nasze półki, ale którymi również przyjemnie jest się dzielić – pożyczać, polecać, rozmawiać o nich.

Ludzie czytają coraz mniej, a szczególnie spada właśnie czytelnictwo książek. Jest wiele akcji, które starają się zahamować ten trend. Chciałbym, żebyśmy i my (wspólnie) mogli przyczynić się do przywrócenia książkom ich dawnej pozycji. Nie po to, żebyśmy mogli ozdabiać nimi swoje biblioteczki, ale żeby zaczęły w nas żyć, wywoływały dyskusje, pobudzały nasz intelekt i wyobraźnię.

Wiem, że wielu z Was właśnie teraz szuka prezentów dla swoich bliskich i przyjaciół. Serdecznie chcę Was zachęcić, by to własnie książki zajęły ważne miejsce na Waszej liście upominków. A ja do Mikołajek pobawię się w św. Mikołaja i do moich warsztatów kupowanych przez Was na Positive Life dodam książki ze świąteczną dedykacją. Możesz kupić taki kurs online dla siebie, a bliskiej osobie podarować wybraną przez siebie książkę, ale oczywiście możesz też ofiarować zestaw warsztaty+książka, albo podzielić się  kursem a książkę zostawić dla siebie 

Wojciech Eichelberger
Kobieta bez winy i wstydu
Wojciech Eichelberger
Mężczyzna też człowiek
Wojciech Eichelberger "Kr
Krótko mówiąc
Byś tutaj - Wojciech Eichelberger
Krótko mówiąc

Oto pozycje, które możesz wybrać:

Pamiętaj, żeby na adres pomoc@positivelife.pl wysłać swój adres oraz tytuł wybranej książki 

Wybierz warsztaty, do których dostaniesz książkę z dedykacją w prezencie:

Pamiętaj: nawet worek św. Mikołaja nie jest bez dna, więc książki rozdaję tylko do 6 grudnia