Wydarzenia

Ojcostwo w czasach zarazy: jak nie zdradzić dziecka – wideospotkanie

Pandemia i związane z nią: izolacja, kwarantanna, praca z domu – paradoksalnie mogą skłaniać ojców do … „zdrady” swojego dziecka, czyli do pozostawienia go samemu sobie w nowej, trudnej sytuacji. Wprawdzie, z powyższych powodów, nieobecność fizyczna jest obecnie mniej możliwa, ale paradoksalnie – ze względu na nadzwyczajne nasilenie kontaktów z dziećmi – odcięcie się od dziecka może być dla wielu ojców silną potrzebą i pokusą. Dochodzą do tego wątpliwości to jest: Jak teraz gdy być może długo będę pracował zdalnie będzie wyglądało moje życie?, Czy sprostam potrzebom partnerki i potrzebom dziecka?, Jak się w takiej sytuacji zachowywać? i wiele innych.

Jeśli i Tobie bliskie są podobne dylematy, a jednocześnie ważne jest dla Ciebie zadbanie o siebie i swoje dzieci w tym trudnym okresie, to zapraszamy Cię na wideospotkanie z Wojciechem Eichelbergerem, w czasie którego opowie on o dobrych ojcowskich praktykach działania w tym trudnym okresie oraz odpowie na nurtujące Cię pytania.

Uczestnicząc w tym wideospotkaniu:

  • Dowiesz się, jak lepiej rozumieć się i komunikować z dziećmi.
  • Zrozumiesz, skąd biorą się obawy i trudne emocje związane z byciem rodzicem.
  • Odkryjesz, co dzisiaj jest naprawdę ważne w byciu ojcem.
  • Lepiej zrozumiesz perspektywę dziecka i matki.
  • Dowiesz się, z czym zmagają się inni ojcowie w dzisiejszej sytuacji.

Jakim osobom jest dedykowane wideospotkanie?

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytanie, jak nie zdradzić/nie zostawić dziecka samego w dzisiejszej sytuacji? Gdy zastanawiasz się: Co robić, by być lepszym rodzicem? Jak radzić sobie z własnymi negatywnymi emocjami w czasie izolacji domowej? Jak wykorzystać ten czas na poprawę relacji z dzieckiem? Jeżeli zadajesz sobie takie i podobne pytania, to wideospotkanie z Wojciechem Eichelbergerem jest dla Ciebie.

17.06.2020, 17:30-19:30 
SPOTKANIE ONLINE 

https://masculinum.org/fundacja/2020/05/19/ojcostwo-w-czasach-zarazy-jak-nie-zdradzic-dziecka/

TYLKO 50 MIEJSC