Promocja

Odpoczywaj.

Odpoczywaj. Jeśli tylko możesz, przeznacz czas na codzienny relaks, fizyczną i psychiczną regenerację. Korzystaj z wakacji i nie odmawiaj ich sobie. Syć się światłem, słońcem i kolorami, oddychaj lasem lub łąką. Niech to będzie Twój czas dla ciała i umysłu.

Popularność lipcowej akcji „Zabierz coacha na urlop”, dzięki której mnóstwo osób zdecydowało się wziąć udz

Proste Życie
Uporządkuj szafę, dom i życiowe priorytety.
Odkryj wewnętrzne pragnienia i zacznij robić to, co jest bliskie Twojemu sercu.

iał w moich warsztatach 8 razy Odporność i Pokochaj Swoje Ciało uświadomiła mi, jak wielu z nas ma potrzebę zmiany w swoim życiu, ale nieustannie odkłada ją na później. Dlatego w sierpniu tym bardziej chcę Was do niej zachęcić. Tym razem zapraszam Was na mój kurs Strefa Mindfulness oraz konsultowane przeze mnie i dedykowane paniom warsztaty Proste Życie.

Wyjątkowo nie zachęcam Cię do pracy nad sobą. Przeciwnie – potraktuj wzięcie udziału w kursie online jako relaks dla swojego umysłu lub sposób, dzięki któremu Twoje codzienne życie stanie się mniej męczące 🙂

Podobnie jak w zeszłym miesiącu, teraz także dostaniesz 4 dodatkowe tygodnie dostępu gratis a do tego dla zachęty 20% zniżki.
Oczywiście czas dostępu do kursu liczy się dopiero od aktywacji warsztatów.

Który program wybierzesz?

Proste Życie
Uporządkuj szafę, dom i życiowe priorytety.
Odkryj wewnętrzne pragnienia i zacznij robić to, co jest bliskie Twojemu sercu.
ZOBACZ

Strefa Mindfulness
Rozwiń uważność w różnych aspektach życia i zacznij doświadczać świata i ludzi w nowy, świeży sposób. Zyskaj wewnętrzny spokój.
ZOBACZ

Pamiętaj, że jeśli chcesz sprawić komuś niespodziankę, możesz kupić kurs w prezencie w promocyjnej cenie i z dodatkowym czasem dostępu.