Promocja

Skąd wziąć dodatkowe 3 tygodnie urlopu? ;)

I jak tam Twoja walizka wspomnień? Mam nadzieję, że jest pełna barw, zapachów i wartościowych spotkań. To wszystko bardzo się teraz przyda.

W wakacje większość ludzi działa w innym trybie niż w ciągu reszty roku. Przestawiamy się na wolniejsze tempo życia i nastawiamy na odpoczynek. W pracy na ogół sezon urlopowy i mniej zadań, dzieci nie chodzą do szkoły, upały odbierają chęć do działania.

Aż tu nagle trzeba zmienić tor – zebrać się w sobie i ze zdwojoną energią ruszyć do nowych zadań. Jeżeli w wakacje udało Ci się naładować akumulatory, to teraz czujesz w sobie moc i chęć do pracy. Jeśli nie albo tylko częściowo, to pewnie zmagasz się z obniżonym nastrojem a perspektywa piętrzących się obowiązków odbiera Ci siły. Przydałby się jakiś turbo-dopalacz, najlepiej w postaci dodatkowych 3 tygodni urlopu. Tylko skąd go wziąć?

Nie mogę Ci go dać, ale może uda mi się Ci pomóc.

Spróbuj doładować te niepełne akumulatory zmieniając sposób postrzegania rzeczywistości, i co za tym idzie, funkcjonowania w niej. Weź udział w kursie online Strefa Mindfulness. To dobry sposób, żeby pozbyć się natrętnych myśli, które odbierają Ci siły. Możesz nauczyć się czerpać pozytywną energię z każdej chwili – chłonąć rzeczywistość zamiast z nią walczyć.

Jest jeszcze druga sprawa.

Pomyśl, czy dobrze czujesz się podążając swoim zwykłym, powakacyjnym torem. Czy lubisz swoje życie takie, jakie jest. Jeżeli na myśl o końcu wakacji dopada Cię chandra i boisz się pogrążyć w chaosie codziennych spraw, to może warto mu się przyjrzeć? Zmienić niektóre nawyki, uporządkować priorytety? Proszę, przeczytaj o konsultowanych przeze mnie, dedykowanych paniom warsztatach Proste Życie. Bardzo możliwe, że to warsztaty dla Ciebie 🙂

Aby Cię zmotywować, przypominam, że jeśli zdecydujesz się na jeden z tych kursów do 31.08 , zyskasz 4 dodatkowe tygodnie dostępu gratis + 20% zniżki.

Proste Życie
Uporządkuj życiowe priorytety i przestrzeń wokół siebie. Odkryj wewnętrzne pragnienia i zacznij robić to, co jest bliskie Twojemu sercu.
CHCĘ ZOBACZYĆ

Strefa Mindfulness
Zacznij doświadczać świata i ludzi w nowy, świeży sposób. Zyskaj wewnętrzny spokój i energię do działania
CHCĘ ZOBACZYĆ

Pamiętaj, że jeśli chcesz sprawić komuś niespodziankę, możesz kupić kurs w prezencie w promocyjnej cenie i z dodatkowym czasem dostępu.